menu +

HizmetlerAlan Adı Tescili

Domain yani Alan Adı, sitenizin internetteki adresi olarak en kısa zamanda tescil edilmesi gereken en önemli olgulardan biridir.

Alan adı kaydı web sitenize insanların ulaşması için kullanılacak olan isimdir. Alan adınızı hemen tescil ettirmezseniz başka kullanıcılar tescil ederek kullanabilirler. .com, .net. org gibi uluslararası domainlerde isim tescili sırasında hiç bir belge istenmemektedir. Herkes boş olan bir ismi bir kaç dakika içinde kendi adına tescil ettirebilmektedir. Yani alan adlarında her zaman ilkgelen alır sistemi vardır. Ancak .tr uzantılı alan adları sadece belgelerle verilmektedir. (Gerekli Belgeler İçin Tıklayın) İnternet dünyasında yerinizi almak için, firmanızı ya da isminizi hala tescil ettirmediyseniz acele etmelisiniz. Almak istediğiniz alanadını Domain Sorgulama sayfamızdan kontrol edebilir ve tescil işlemi için bize hemen talimat verebilirsiniz. Alan adınız sizin üzerinize kayıt edilecek ve kontrolü bizim tarafımızdan yapılacaktır.

D&D .com, .net, .org uzantılı alan adını sizin adınıza sadece Yıllık 25 $ karşılığında tescil ediyor. İsminizin başkası tarafından alınmasını istemiyorsanız acele edin. Site yaptırmasanız bile alan adınız sizin adınıza kayıtlı kalsın. Kurulusunuz ya da kendiniz için bir Web sitesi yaptırmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken alan adınızı tescil etmektir. Alan adı tecilini D&D olarak sizin adınızı biz yapıyoruz.